Śląski Okręgowy Związek
Pływacki

Pływanie



Pływanie:

           Wykaz klubów - Śląski Okręgowy Związek Pływacki /// stan na 4 maja 2021
 
Lp. Nazwa klubu Adres klubu Numer licencji
1 Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA ul. Schillera 5
42-200 Częstochowa
001/11
2 Klub Sportowy „Górnik Radlin” ul. Korfantego 17
44-310 Radlin
002/11
3 AQUAFIT Spółka z o.o. ul. Fików 3
41-400 Mysłowice
081/11
4 Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego ul. Ch. De Gaulle’a 2
43-100 Tychy
004/11
5 Uczniowski Klub Sportowy „48” Częstochowa ul. Schillera 5
42-224 Częstochowa
005/11
6 Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego AWF w Katowicach ul. Mikołowska 72a
40-065 Katowice
006/11
7 Uczniowski Klub Sportowy AUERBACH TYCHY ul. Edukacji 9
43-100 Tychy
007/11
8 Międzyszkolny Klub Sportowy „Pałac Młodzieży” ul. Mikołowska 26
40-066 Katowice
008/11
9 Klub Sportowy CTS Radlin ul. Spacerowa 22
44-310 Radlin
082/11
10 Międzyszkolny Klub Sportowy PARK WODNY Tarnowskie Góry ul. Obwodnica 8
42-600 Tarnowskie Góry
010/11
11 Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Katowice ul. Paderewskiego 46A
40-282 Katowice
011/11
12 Uczniowski Klub Sportowy AQUATICA Pawłowice ul. Szkolna 1B
43-250 Pawłowice
012/11
13 Międzyszkolny Klub Sportowy – Szkoły Mistrzostwa Sportowego VICTORIA ul. Kozielska 19
47-400 Racibórz
013/11
14 Wojewódzkie Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Niepełnosporawnych "START" ul. Gliwicka 150
40-859 Katowice
080/11
15 Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie DELFIN Cieszyn pl. Wolności 7
43-400 Cieszyn
015/11
16 Klub Sportowy DELFIN ul. Plac Kościuszki 5
41-200 Sosnowiec
083/11
17 Uczniowski Klub Sportowy WODNIK przy Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich ul. Mikołaja 3
41-106 Siemianowice Śląskie
017/11
18 Klub Sportowy SPORTBAZA ul. Polna 5
43-250 Pawłowice
084/11
19 Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy ul. Powstańców Śl. 40/42
44-200 Rybnik
019/11
20 Uczniowski Klub Sportowy ORKA ul. Hołdunowska 13
43-143 Lędziny
020/11
21 Klub Sportowy GÓRNIK Sosnowiec ul. Br. Mieroszewskich 91
41-219 Sosnowiec
021/11
22 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy GILUS ul. Korfantego 38
43-227 Miedźna
022/11
23 WTS Polonia Bytom ul. Parkowa 1
41-902 Bytom
023/11
24 Klub Pływacki H20 Jastrzębie ul. Harcerska 12
44-335 Jastrzębie Zdrój
024/11
25 Uczniowski Klub Sportowy SPRINT ul. Przyjazna 7a
40-467 Katowice
025/11
26 Towarzystwo Pływackie WETERAN Zabrze ul. Św. Jana 4a/4
41-803 Zabrze
026/11
27 Centrum Sportu i Rekreacji – Miejski Ośrodek Sportu Dąbrowa Górnicza ul. Konopnickiej 29
41-300 Dąbrowa Górnicza
027/11
28 Uczniowski Klub Sportowy SALMO ŻORY oś. Księcia Władysława G-4
44-240 Żory
028/11
29 Stowarzyszenie PROFISPORT ul. Wesoła 7
40-627 Katowice
 
30 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Jedynka Zabrze” ul. Sportowa 5
41-800 Zabrze
030/11
31 Klub Pływacki "Sikret" Gliwice ul. Zwycięstwa 1
44-100 Gliwice
031/11
32 Uczniowski Klub Sportowy HURAGAN przy Szkole Podstawowej nr 45 w Sosnowcu ul. Czeladzka 58
41-214 Sosnowiec
032/11
33 Uczniowski Klub Sportowy WODNIK 29 Katowice ul. K. Lepszego 2
40-750 Katowice
033/11
34 Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA pl. Ks. Karola Kochaja 1
43-340 Kozy
034/11
35 Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa
035/11
36 Klub Sportowy PIĄTKA Chorzów ul. Ryszki 55
41-500 Chorzów
036/11
37 Stowarzyszenie Klub Sportowy GIBAS SPORT KLUB ul. Reja 21/54
43-300 Bielsko Biała
085/11
38 Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Szczygłowice” ul. Sztygarska – Hala sportowa
44-193 Knurów 3
038/11
39 Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach – Klub Uczelniany AZS PWSZ Racibórz ul. Słowackiego 55
47-400 Racibórz
039/11
40 Uczniowski Klub Sportowy „Atut” przy SP 36 w Częstochowie ul. Kasztanowa 7/9
42-200 Częstochowa
040/11
41 Uczniowski Klub Sportowy „Delfinek” ul. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa
041/11
42 WKS "Olympic gym" Żory ul. Zjednoczonej Europy 29
44-240 Żory
070/11
43 Uczniowski Klub Sportowy ALIGATOR Gorzyce ul. Bogumińska 31
44-350 Gorzyce
043/11
44 Uczniowski Klub Sportowy „Ondraszek” w Bielsku-Białej ul. 1 maja 47
43-300 Bielsko-Biała
044/11
45 Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "JANOSIK"  ul. Michała Grażyńskiego 40C
43-300 Bielsko Biała
074/11
46 Klub Sportowy VICTORIA Zawiercie ul. Paderewskiego 23a/30
42-400 Zawiercie
046/11
47 UKS „MANTA Kochłowice Ruda Śląska” ul. Łukaszewicza 7
41-707 Ruda Śląska
047/11
48 Uczniowski Klub Sportowy „NOWY KLUB PŁYWACKI” ul. Barska 10
43-300 Bielsko-Biała
048/11
49 Ludowy Klub Sportowy Jedność 32 Przyszowice ul. Karola Miarki 1
44-178 Przyszowice
049/11
50 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójeczka" Częstochowa ul. Krzyszofa Kamila Baczyńskiego 2A
42-224 Częstochowa
073/11
51 Klub Pływacki „Sukces” Chorzów ul. Graniczna 92
41-506 Chorzów
051/11
52 Pływacki Klub Sportowy "ORKA" ul. Katowicka 6
42-284 Herby
075/11
53 Uczniowski Klub Sportowy przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie ul. Miedziana 3
42-300 Myszków
053/11
54 Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” ul. Szkolna 2
42-450 Łazy
054/11
55 Klub Sportowy „MARIOSPORT” ul. Ks.Swieżego 5/1
43-400 Cieszyn
055/11
56 Stowarzyszenie Kłobucki Klub Pływacki „Delfin” ul. Zamkowa 4
42-100 Kłobuck
056/11
57 Uczniowski Klub Sportowy SWIM TEAM ul. Focha 19/21 lok. 46
42-200 Częstochowa
057/11
58 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Goczałkowice Zdrój ul.Postańców Slaskich 6
43-230 Goczałkowice Zdrój
058/11
59 Uczniowski Klub Sportowy „Karlik” ul. Witosa 23
40-832 Katowice
059/11
60 Uczniowski Klub Sportowy „ORKA” Częstochowa ul. Mireckiego 26a lok. 12
42-208 Częstochowa
060/11
61 Miejski Klub Pływacki Zabrze ul. Gagarina 2
41-818 Zabrze
061/11
62 Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa Aleja Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa
062/11
63 Częstochowski Klub Pływacki „Pirania” ul. Schillera 5
42-200 Częstochowa
063/11
64 Klub Sportowy „marbi-sport” Al. Piłsudskiego 40
34-300 Żywiec
064/11
65 Uczniowski Klub Sportowy „Na Fali Bytom” ul. Reptorska 86
41-908 Bytom
065/11
66 Młodzieżowy Klub Pływacki „Wodnik 29” Tychy ul. Damrota 170
43-100 Tychy
066/11
67 Uczniowski Klub Sportowy „DRAGON” ul. Władysława Broniewskiego 12
42-500  Będzin
067/11
68 Katolicki Klub Sportowy Ichthys Bielsko-Biała ul. Świętego Andrzeja Boboli 41
43-300 Bielsko Biała
068/11
69 UKS AQUA TEAM Mikołów ul. Staszica 9/11
43-173 Łaziska Górne
071/11
70 Uczniowski Klub Sportowy "VIA SPORT" ul. Inwalidów Wojennych 20
43-603 Jaworzno
079/11
71 Uczniowski Klub Sportowy PCR ul. Bednorza 2e
43-200 Pszczyna
077/11
72 Uczniowski Klub Sportowy DRAGON ul. Bohaterów Mone Cassino 46
41-221 Sosnowiec
076/11
73 Klub Sportowy HUMANSPORT ul. Adama Mickiewicza 21d
43-430 Skoczów
078/11


Śląski Okręgowy Związek Pływacki

ul. Gwarków 1
41-400 Mysłowice
telefony: 323182409, 501341977

Dane kontaktowe:

32 31 82 409
501 341 977
plywanie@slozp.pl

Konto bankowe:

Bank PEKAO S.A. O/Mysłowice
44 1240 4315 1111 0000 5302 6763